Hydropiaskowanie Warszawa, Mazowieckie

Zajmujemy się profesjonalnym piaskowaniem i renowacją różnorodnych elementów. Ofertę kierujemy dla osób prywatnych i firm, które chcą postawić na doskonałą jakość i sprawne wykonanie zadania. Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem, którzy za pomocą maszyn i urządzeń wykonują piaskowanie z należytą dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zapraszamy do poznania oferty naszej firmy.

hydropiaskowanie muru z kamieni oczyszczanie
hydropiaskowanie muru z kamieni oczyszczanie

Klasy piaskowania

Przed nałożeniem danej powłoki, nasi specjaliści wykonują przygotowanie i oczyszczanie powierzchni. Jest to związane z usunięciem wszystkiego, co przeszkadza w uzyskaniu dobrej przyczepności. Wykorzystujemy nowoczesną technologię, która pozwala nadać odpowiednią chropowatość lub wygładzenie za pomocą przygotowania spoin, krawędzi, czy nieregularnych obszarów na danym materiale. Warto wskazać, że niektóre powierzchnie powinny spełniać określone normy. Wyróżnia się kilka klas czystości takich powierzchni:

  • SA 3 - oznacza, że dany element poddano obróbce strumieniowo-ściernej, której efektem jest czysta stal pozbawiona jakichkolwiek przebarwień widocznych gołym okiem; powierzchnia staje się jednorodna, a plamy wszelkiego typu zostają usunięte – podobnie jak rdza.
  • SA 2.5 - wiąże się z bardzo dokładną strumieniowo-ścierną obróbką stali; powierzchnia danego elementu staje się w jej wyniku jednorodna i znikają z niej rdza, pozostałości poprzednich powłok i tłuste plamy – pozostają jedynie niewielkie przebarwienia tam, gdzie wcześniej znajdowały się ogniska korozji.
  • SA 2 - polega na dokładnej obróbce strumieniowo-ściernej, której skutkiem jest uzyskanie oczyszczonej, ziarnistej powierzchni pozbawionej tłustych plam, rdzy oraz pozostałości po nakładanych wcześniej powłokach; wszelkie przebawienia są jednak nadal widoczne.
  • SA 1 - to lekka obróbka strumieniowo-ścierna, dzięki której z powierzchni stali usuwane są nałożone na nią w przeszłości powłoki malarskie; po zakończeniu procesu staje się ona ziarnista i niejednorodna, a rdzawe przebarwienia są nadal dostrzegalne.

Hydropiaskowanie Mazowieckie

Nasza firma działa na terenie województwa mazowieckiego, lecz w przypadku większych zleceń obszar działań zostaje poszerzony. Sam termin piaskowania pochodzi od kruszywa, które było dawniej wykorzystywane do tego procesu. Fachową nazwą jest czyszczenie strumieniowo-ścierne, które pozwala uzyskać pożądane efekty. Oferujemy hydropiaskowanie w Warszawie oraz fachową renowację wielu elementów - stali, metali kolorowych, stopów metalu i innych. Przekonaj się już dziś, że kompleksowa renowacja jest na wyciągnięcie ręki.

Hydropiaskowanie Warszawa

Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie korzystania z oferty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie Twoje dobro i oczekiwania. Możesz liczyć na wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i terminowe wykonania każdego zadania. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, które wpływają na niezawodną jakość. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą już dziś.