Piaskowanie ramy Warszawa

Zajmujemy się piaskowaniem na terenie całego kraju, jednak naszym głównym obszarem działań jest województwo mazowieckie. Jeżeli jesteś zbyt zajęty i nie masz zbyt dużo wolnego czasu nic straconego! Możemy do Ciebie dojechać! I nieważne jest dla nas, czy jesteś firmą transportową, która chce odświeżyć wygląd całej swojej floty, czy też osobą prywatną zainteresowaną piaskowaniem ramy. Warszawa, Radzymin, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, jak również inne miasta województwa mazowieckiego zamieszkuje liczne grono naszych zadowolonych klientów. Są to zarówno instytucje publiczne, firmy jak i osoby prywatne.

A może chciałbyś zobaczyć nasze realizacje? Zajrzyj na naszą stronę na facebooku. Adres znajdziesz w zakładce kontakt. Jeżeli relacje z przeprowadzonych przez nas prac Ci się spodobały, nie zwlekaj i zadzwoń do nas. Dostosujemy naszą ofertę pod Twoje potrzeby!

zardzewiały silos z napisem piaskowanie radzymin przygotowywany do renowacji piaskowania
wrak samochodu Fiat 131 Abarth Mirafiori na zewnątrz na śniegu przygotowywany do piaskowania karoserii

Czym jeszcze się zajmujemy?

Naszą specjalnością jest nie tylko piaskowanie ram w Warszawie. Możemy również zaproponować inne usługi takie jak oczyszczanie wstępne, kulowanie oraz wybłyszczanie metali kolorowych metodą szkiełkowania. Zapewniamy odnawianie maszyn rolniczych i budowlanych, zbrojeń, metalowych konstrukcji budowlanych, piaskowanie ram. Warszawa i okolice były również miejscem bardziej nietypowych zleceń. Do takich możemy zaliczyć hydropiaskowanie linii betonowych przy Złotych Tarasach. Zdjęcia z tych prac możesz zobaczyć na naszej stronie na facebooku. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.

Piaskowanie sprawi, że twój pojazd będzie jak nowy

Piaskowanie ramy w Warszawie to najlepszy sposób na odnowienie i zakonserwowanie Twojego ulubionego pojazdu. Ta wymyślona już w 1870 roku metoda polega na oczyszczaniu powierzchni stalowych z rdzy, farby oraz innych zanieczyszczeń. Środkiem czyszczącym jest granulat, którym może być na przykład żużel, drobne szkło, śrut lub suchy lód. Powierzchnia metalu jest poddana działaniu wymienionych wcześniej materiałów ściernych pod sprężonym powietrzem. Ogromnymi zaletami tej technologii jest szybkość, dokładność i zapewnienie bezpieczeństwa czyszczonej powierzchni.