Renowacja stali Warszawa, Mazowieckie

Zajmujemy się szeroko rozumianą renowacją stali i piaskowaniem, które cieszy się sporym uznaniem na rynku. Z oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapewniamy dojazd w dane miejsce lub pracujemy w naszym wyposażonym w pełni warsztatem. Zadania wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, jednakże przy większych zleceniach oferujemy dojazd w odległe miejsca.
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

mężczyzna w ciemnym kombinezonie ochronnym używa piaskarki na zardzewiałej stali
mężczyzna w białym kombinezonie ochronnym używa piaskarki na zardzewiałej stali

Ciekawa oferta

Specjalizujemy się w piaskowaniu i fachowej renowacji stali, metali kolorowych, metalu i stopów różnego typu, karoserii samochodowej, naczep, ogrodzeń, bram i furtek, konstrukcji stalowych o różnej wielkości, maszyn budowlanych i rolniczych, zbiorników, silosów, części obudowy i innych elementów. Zlecenia wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu i materiałów, które pozwalają sprawnie zrealizować zadanie. Oferujemy hydropiaskowanie, piaskowanie materiałami ściernymi, kulowanie, czy wybłyszczanie metali kolorowych przez szkiełkowanie. Zatrudniamy fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy i każdego dnia udoskonalają umiejętności.

Renowacja stali w Warszawie to bardzo dobra opcja, z której skorzystają nawet wymagający klienci. Oferta dostosowana została do Twoich potrzeb, ponadto skorzystasz z profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi.

Renowacja stali mazowieckie

Metalowe powierzchnie są spotykane w wielu miejscach - od firm i warsztatów, po domy prywatne i hotele. Stal jest wytrzymałym materiałem, który z biegiem czasu traci unikalny wygląd. Na powierzchni mogą pojawiać się nierówności, które wymagają sprawnej renowacji. W takim wypadku skorzystaj z naszej oferty, która pozwoli uzyskać gładką powierzchnię bez żadnych niedoskonałości. Okazuje się, że renowacja stali ma za zadanie nie tylko przywracać oryginalny blask, lecz także zapewniać długotrwałą ochronę przed starzeniem się materiału. Po takich czynnościach z pewnością stal przez długi czas będzie pięknie się prezentować oraz cechować odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Renowacja stali pozwala połączyć atrakcyjną cenę z doskonałą jakością świadczonych usług. Z naszą pomocą zadbasz o uzyskanie pożądanego efektu, który wpłynie na Twoje zadowolenie.

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia, dzięki czemu zyskujesz pewność solidnego wykonania zlecenia, fachowego doradztwa i pomocy. Nie zwlekaj i skorzystaj z renowacji stali w Warszawie już teraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

SA 3 - oznacza, że dany element poddano obróbce strumieniowo-ściernej, której efektem jest czysta stal pozbawiona jakichkolwiek przebarwień widocznych gołym okiem: powierzchnia staje się jednorodna, a plamy wszelkiego typu zostają usunięte – podobnie jak rdza,czy powloki lakiernicze.

SA 2.5 - wiąże się z bardzo dokładną strumieniowo-ścierną obróbką stali; powierzchnia danego elementu staje się w jej wyniku jednorodna i znikają z niej rdza, pozostałości poprzednich powłok i tłuste plamy – pozostają jedynie niewielkie przebarwienia tam, gdzie wcześniej znajdowały się ogniska korozji.

SA 2 - polega na dokładnej obróbce strumieniowo-ściernej, której skutkiem jest uzyskanie oczyszczonej, ziarnistej powierzchni pozbawionej tłustych plam, rdzy oraz pozostałości po nakładanych wcześniej powłokach; wszelkie przebawienia są jednak nadal widoczne.

SA 1 - to lekka obróbka strumieniowo-ścierna, dzięki której z powierzchni stali usuwane są nałożone na nią w przeszłości powłoki malarskie; po zakończeniu procesu staje się ona ziarnista i niejednorodna, a rdzawe przebarwienia są nadal dostrzegalne.

poziomy