Sodowanie karoserii w Warszawie

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i wyszkoloną kadrą. Oferujemy takie profesjonalne usługi, jak piaskowanie oraz sodowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i ich firm. Wykonujemy je w naszym fachowym warsztacie w Warszawie. W niektórych sytuacjach oferujemy obsługę poza naszą siedzibą. Choć nie każde miejsce i zlecenie podlega pod wykonywanie prac w terenie, w przypadku dużych zleceń zapewniamy prace mobilne.

Sodowanie to najbezpieczniejsza możliwa metoda, jeśli chcemy usunąć lakier skutecznie i bez ryzyka uszkodzenia struktury karoserii.

mężczyzna w ciemnym kombinezonie ochronnym używa piaskarki na zardzewiałej stali
mężczyzna w białym kombinezonie ochronnym używa piaskarki na zardzewiałej stali

Sodowanie karoserii, Warszawa | Zalety sodowania

Soda oczyszczona to związek chemiczny o szerokim zastosowaniu, np. w kuchni czy przy sprzątaniu. Jednak soda o specjalnej granulacji sprawdzi się także znakomicie podczas usuwania powierzchni lakieru z karoserii. Co ważne, potrafi skutecznie, a zarazem delikatnie usunąć wiele warstw farb oraz brudu nawet z delikatnych materiałów.

Decydując się na ten zabieg, możemy mieć pewność, że nie naruszymy profilu blachy, a fabryczny ocynk szyby, gumy czy uszczelki pozostaną nieuszkodzone. Dzięki sodowaniu nie narażamy się na ryzyko wymiany mniejszych części, a więc – na dodatkowe, zbędne wydatki.

Sodowanie karoserii, Warszawa – jak my to robimy?

Jesteśmy fachowcami w naszej branży, co zawdzięczamy wieloletniej nauce i doświadczeniu. Z naszych rzetelnych i kompleksowych usług chętnie korzystają osoby prywatne oraz firmy.

Do procesu sodowania wykorzystujemy specjalną sodę o wysokiej jakości, którą wyróżnia nietoksyczność i neutralność dla środowiska. Jest to metoda bezpieczna, a zarazem ekologiczna. Omawiane sodowanie jest doceniane za bezinwazyjność. Pozwala usunąć powłoki lakieru bądź zabrudzeń z drewna, kamienia, szkła, aluminium, cegły, gumy, plastiku, stali czy laminatów (nie niszcząc połysku). Soda może być używana na sucho lub na mokro do czyszczenia powierzchni ze smarów, olejów, farb, spalenizny, tłuszczów, graffiti czy nagaru. Sodowanie usuwa także nieprzyjemne zapachy, na przykład spalenizny.

Dzięki wykonanej przez nas obróbce strumieniowej z sody oczyszczonej mogą mieć Państwo pewność, że karoseria auta nie ulegnie uszkodzeniom, a lakier zostanie usunięty sprawnie i w całości. Gwarantujemy, że ocynk także pozostanie nienaruszony.

Piaskowanie-radzymin.pl – profesjonalne sodowanie karoserii w Warszawie

Niewątpliwą zaletą sodowania jest jego skuteczność w połączeniu z bezinwazyjnością. Właśnie te dwa czynniki sprawiają, że coraz więcej Klientów decyduje się na tę usługę.

Nasi specjaliści zostali do tego specjalnie wyszkoleni, dlatego mogą Państwu zagwarantować 100-procentową skuteczność i satysfakcję. Potwierdzają to liczne opinie Klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Podejmiemy się sodowania w naszym fachowym warsztacie, ale w przypadku większych zleceń oferujemy pracę w terenie - w umówionej z klientem lokalizacji. Cenimy Państwa czas – nasze usługi są profesjonalne i w korzystnej cenie.